czwartek, 6 września 2012

Próbki od Beauty Management

Dziś uśmiechnięty listonosz przyniósł mi list od Beauty Management, a w nim próbki kosmetyków od firm Mabelle i Arkana. Bardzo mnie ciekawią ich produkty, bo przyznam szczerze, że ciągle szukam odpowiednich kosmetyków dla mnie i dla klientek :) Z racji tego, że nie można zamykać się na świat i tylko krowa nie zmienia poglądów - próbuję i oceniam.Arkana jest firmą wrocławską :) kosmetyki te są tworzone na bazie specjalnej mieszanki 12 aminokwasów (aminokwasy znajdują się w emulsji chroniącej skórę), kwasu hialuronowego, kwasów OMEGA 3 i 6 oraz likopenu (zawartego w pomidorach przeciwutleniacza). Nie zawierają parabenów, ropopochodnych, barwników ani zapachów. Firma ma bardzo ciekawą ofertę, cały czas pracuje nad nowymi kosmetykami. W swoim asortymencie mają zabiegi skomponowane nawet dla osób o bardzo wrażliwej skórze.


Mabelle postawiła na terapię kwasem hialuronowym. Produkują intensywnie nawilżające serum, które idealnie nadaje się pod krem, jest w postaci żelu, pomaga zachować odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Pierwszy raz o firmie dowiedziałam się z bloga Sanitariuszki Urody i bardzo mnie zaciekawiło, dlatego gdy tylko dowiedziałam się o akcji Beauty Managementu od razu zgłosiłam się po próbki.Efekty po pierwszym zastosowaniu są zadowalające :)
1. Serum jest typowym serum pod krem. Wysoka zawartość kwasu hialuronowego powoduje uczucie ściągnięcia i wrażenie pozostawienia tłustej warstwy. Aby tego uniknąć nakładamy krem. Konsystencja jak już wspomniałam to bezbarwny żel o przyjemnym lekkim zapachu.
2. Krem Arkany na początku lekko szczypał, ale bardzo szybko się wchłonął, nie pozostawiając tłustej warstwy. Konsystencja bardziej emulsji o białym zabarwieniu i lekkim zapachu.

Po zastosowaniu obu kosmetyków skóra jest widocznie nawilżona i jedwabista w dotyku. Myślę, że jak tylko będę miała okazję, to zakupię oba produkty :)
2 komentarze:

  1. "SZczypał" ponieważ to była jego moc:) ja ten krem uwielbiam, teraz testuje maskę, balsam i płyn do kawitacji!

    OdpowiedzUsuń
  2. Hm, całkiem ciekawe te kosmetyki:) Przydałoby mi się takie intensywnie nawilżające serum.
    Pozdrawiam:*

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione komentarze i zapraszam ponownie :)

W razie pytań proszę o kontakt:)